a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales ac lectus.
Instagram Feed
Follow Us
 

Apie Mane

kas gi ta MargaPieva...
img apie mane

Alna

Floristė

Sveiki! Esu Alna… malonu, kad čia susitikome ir kad turiu galimybę Tau trumpai prisistatyti.

Esu floristė, želdynų dizainerė. Šios specialybės man daugiau nei amatas, tai galimybė būti arčiau gamtos, jos elementų ir jų tobulumo. Galimybė savo veikloje atskleisti gamtos grožį, trapumą, subtilumą. Stebuklinga. Stebuklinga tai, kiek grožio galima atrasti žolės lapelyje, smulkiuose žiedeliuose, išsibarsčiusiuose lyg karoliukai ant žalio kilimo, kiek stebuklo vėjyje banguojančiuose smilgose, rasos lašeliuose, medžio žievės tekstūroje, nukritusiuose lapuose… Kiek čia spalvų, kiek faktūrų! Lyg dailininko išpiltoje akvarėlės dėžutėje… Kiek stebuklo, kiek ramybės ir laisvės vaizduotei, laisvės ieškojimams ir atradimams. Savo darbais noriu atskleisti kuo daugiau mūsų gamtos grožio. Kuo daugiau natūralumo, tikrumo, ir tos laisvės. Tai mano atradimai ir tais atradimais noriu dalintis. Supažindinti Tave su tuo gamtos detalių trapumu ir to trapumo grožiu – subtiliu, laikinu ir vis kitokiu.

Margos Pievos – kiekvienam mūsų jos sukelia vienokius ar kitokius jausmus, bet jausmus jos žadina! Jos subtilios, subtilios kiekvienoje detalėje, jos atviros, jos išbaigtos ir kartu begalinės, jos margos… Jos keičia savo “rūbus” priklausomai nuo metų laiko, bet kiekvieną kartą atrodo unikaliai ir stebina gamtos teptuko potepių tobulumu. Jos moko pastebėti detales, jos įkvepia, jos ramina… Kaip ir viskas mus supančioje gamtoje, kuri tobula, kuri gydo ir stebina. Margos Pievos aplink mus, tereikia pastebėti, pamatyti, pajausti… Atskleiskime jų grožį, priimkime jį į savo širdį, namus, šventę.

Noriu, kad mano darbai ir tai, ką siekiu jais atskleisti, taptų šilumą ir džiaugsmą dovanojančia paslauga Jums.

Kuriu gėlynų projektus, progines puokštes. Teikiu vestuvių floristikos ir dekoravimo paslaugas. Taip pat įvairių renginių floristinį dekorą, interjero ir eksterjero dekorą augalais ir gamtinės tematikos paveikslais (eskiziniai, abstraktūs, ekspresionistiniai, koliažiniai, floristiniai ir kiti), vitrinų dekoravimas). Kuriu vazoninių (kambarinių ir lauko) augalų kompozicijas, dirbtinių gėlių kompozicijas. Mano silpnybė – natūraliai džiovinti augalai. Džiovintų augalų kompozicijo, dekoro elementai, puokštės. Taip pat kuriu originalias floristinės detales, papuošimus (gėlių dėžutės, dovanų, staigmenų ir kitų dalykėlių originalios pakavimo idėjos, papuošimai, dovanų pakavimas) ir žinoma – kalėdiniai rankų darbo papuošimai, dekoro elementai. Ieškote įvairių, individualių, originalių ir išjaustų floristinių kompozicijų namų jaukumui ar šventei – susisiekime!

Sekite mane
Kuriame su
Jums